Responsive Leaderboard AD Area
Интересно

Дизајни за тетоважи кои ќе ве натераат уште веднаш да се тетовирате

Ева Крбдк е тату артист од Истанбул, Турција. Таа е позната по навистина креативните дизајни за тетоважи. Нејзината најнова креација се минијатурните кружни тетоважи. Тие се во различни стилови – пејзажи од природата, урбани пејзажи и познати уметнички дела.

 

This slideshow requires JavaScript.

Share this Story
Load More Related Articles
Load More By Sofija Sion
Load More In Интересно

Facebook Comments

Check Also

#ГласамПротив Интересни илустрации од македонските дизајнери поврзани со моменталната политичка ситуација

Македонија е на прагот од една нова (политичка)раскрсница. ...